NIERUCHOMOŚCI

Firmę Home Liberty stworzyliśmy z zamiłowania do branży nieruchomości, biznesu, marketingu- jako odpowiedź na spełnianie oczekiwań naszych klientów.

Nasza oferta skierowana jest do osób prywatnych, przedsiębiorców, instytucji, zarówno sprzedających jak i poszukujących nieruchomości.

Wybierając Home Liberty jako swojego partnera do współpracy, otrzymasz pełną ofertę z rynku, którym będziesz zainteresowany. Zapewniamy jakość usług na najwyższym poziomie, otaczając naszych klientów opieką zarówno w trakcie trwania, jak i po zakończeniu transakcji.

Oferta

Korzystnie sprzedamy, wynajmiemy każdą nieruchomość, pomożemy w zakupie nowej, bądź najęciu. Dokładamy wszelkich starań by nasi klienci byli zadowoleni ze współpracy oraz z pełnym przekonaniem polecali Nas swoim bliskim i znajomym.

Dzięki współpracy z lokalnymi fachowcami w swoich dziedzinach z branży: notarialnej, geodezyjnej, architektonicznej (biuro Architectus), budowlanej, doradztwa kredytowego zapewnimy kompleksową obsługę.

Bezpieczeństwo

Zapewniamy bezpieczeństwo każdej transakcji. Posiadamy ubezpieczenie OC pośrednika nieruchomości. Każda nieruchomość będąca przedmiotem sprzedaży jest sprawdzana pod względem prawnym.

Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Decydując się na współpracę z naszym biurem zaoszczędzisz czas oraz zostaniesz kompleksowo oraz profesjonalnie obsłużony. Poniżej przedstawiamy zakres naszych usług oraz korzyści płynące z podjęcia z nami współpracy:

 • Home staging- ma na celu wydobycie atutów nieruchomości poprzez jej odświeżenie, odmalowanie, posprzątanie i udekorowanie,

 • Wirtualny spacer- dzięki temu potencjalny klient będzie mógł lepiej zapoznać się z ofertą jeszcze przez jej obejrzeniem na żywo, a na spotkaniu już podjąć decyzję o zakupie bądź krótko po niej,

 • Sesja zdjęciowa- pracujemy na profesjonalnym sprzęcie Nikon (obiektywy szerokokątne, lampy błyskowe, statywy,

 • Perfekcyjne przygotowanie ofert na portalach (rzuty, wizualizacje, szczegółowe informacje)- aby klient na etapie selekcji nieruchomości posiadał wszelkie niezbędne informacje;

 • Usługi remonotowe- pomożemy w znalezieniu fachowca,

 • Zniżki w salonie Blue w Olsztynie na zakup wyposażenia do łazienek,

 • Usługi sprzątające,

 • Doradztwo kredytowe oraz ubezpieczenia- współpracujemy z prywatną firmą zewnętrzną, która od kilkunastu lat doradza i pomaga klientom w uzyskiwaniu kredytów oraz ubezpieczaniu nieruchomości,

 • Architektura- współpracujemy z pracownią projektową Architectus,

 • Ubezpieczenia nieruchomości- u Nas otrzymasz dodatkowe zniżki przy ubezpieczaniu nieruchomości,

 • Inwestycje- doradzimy w jakie instrumenty zainwestować uzyskane środki z transakcji,

 • Analiza potrzeb- dzięki niej znajdziemy tą odpowiednią nieruchomość.

Starannie dobieramy partnerów biznesowych, współpracujemy tylko z tymi firmami, dla których bardzo istotna jest satysfakcja klienta ze współpracy oraz chęć niesienia pomocy. Równocześnie dokładamy wszelkich starań, by ten wspólnie spędzony czas pozostał dla każdego miłym wspomnieniem. Zapraszamy do współpracy!

Zespół Home Liberty

Siedziba:

Home Liberty Kancelaria Obrotu Nieruchomościami
s.c. Lidia Barasińska, Damian Linkner
ul. Kołobrzeska 1 lok.8 (Hotel Warmiński)
10-442 OlsztynHome Liberty logo
NIP: 739-385-92-88
Regon: 281477796
Tel. (89) 652 10 92
Mail: biuro@homeliberty.pl